Witamy serdecznie na naszej stronie!
Fantazjujesz o niezapomnianej uroczystości, bez muzyki disco polo, bez odległej rodziny, której nigdyw życiu nie widziałaś na oczy, nie chcesz tych głupich zabaw, które kojarzą ci się jak najgorzej. Nie chcesz polskiego wesela, gdyż boisz się, iż będzie to wszystko wyglądać niczym w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”. Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu. Ten dzień już zawsze będzie należał tylko do nas, dlatego też musimy powziąć decyzję czy porcelanowe gody marzy nam się obchodzić jesienią czy latem.

Dalsza kwestia to wybór lokalu oraz zaplanowanie, czy przygotowujemy przyjęcie kameralne czy bal na sto par. Możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi. Aranżacja pomieszczeń, menu nie powinny nas niepokoić, gdyż musimy jedynie ustalić swoje oczekiwania, a zostaną uwzględnione.
ślub cywilny za granicą
Author: Coyote & Saint
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, może tak to zorganizować, lecz natychmiastowo zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji, organizacji, jaką bardzo trudno zrealizować.

Sam wyjazd może nie jest tak trudny do zaplanowania, ale co zrobić, gdy już będziemy w miejscu przeznaczenia. Jednakowoż szukasz dalej, gdyż taki masz charakter i nareszcie znajdujesz coś, co zdecydowanie przypadło ci do gustu – ślub cywilny za granicą. Jeśli odwiedziłeś chociaż raz Wenecję w czasie walentynek, zdajesz sobie zapewne sprawę, że nie ma lepszego miejsca na świecie, by zadeklarować dozgonną miłość swojej dziewczynie, czy oświadczyć się komuś. Co ciekawe, Wenecja od lat znana jest jako miasto namiętności i miłości.

Dlatego są ludzie, którym marzy się ślub w Wenecji (polecamy przejrzeć ten serwis). Taki ślub byłby z pewnością piękny. Wielka miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” w przepięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-jednym z najznamienitszych placów w Europie.

Chociaż w czasie zimy i wiosny plac ten znajduje się coraz częściej pod wodą, Włosi chętnie zapisują się na śluby tam. Z tego, co już wiesz są to miejsca dosyć oblegane, a ty byś chciała w miejscu mniej oczywistym. Wstukujesz na klawiaturze ślub cywilny za granicą, i po chwili otrzymujesz propozycje wyselekcjonowane dla twoich wymagań. Dowiadujesz się, również, że jeśli tylko pragniesz wziąć ślub cywilny możesz go wziąć prawie wszędzie. Sprawy prawne są najważniejsze i musimy mieć na względzie tę sprawę.

Biorąc pod uwagę taki krok musimy tak samo być odpowiedzialni, gdyż dokumenty należą do podstawowych spraw, których w żaden sposób nie możemy ominąć. Faktem jest, że wyjątkowe bądź podobnego typu śluby cywilne są urokliwe i dodają efektu całej ceremonii. Sam fakt powoduje mnóstwo ekscytacji, jednak ważność musi być zachowana.