Witamy serdecznie na naszej stronie!
Nierzadko zdarza się, iż klienci odwiedzają sklep, ponieważ zainteresował ich jego wygląd. Odpowiednia prezentacja produktów i oświetlenie mają ogromny wpływ na zainteresowanie klientów. Należy więc zadbać o to, aby nowo otwierany sklep był odpowiednio urządzony.

Jasne, odpowiednio oświetlone pomieszczenia częściej przyciągają klientów aniżeli te, które urządzone są w smutnych, ciemnych kolorach. Tym bardziej jeżeli chodzi o sprzedaż na przykład kosmetyków albo ubrań, barwy i światło w sklepie mają ogromne znaczenie. Otwierając nowy sklep najczęściej pierwsze co jest remontowane to podłoga, później powinniśmy zająć się bardzo istotnym
wewnątrz sklepu
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
oświetleniem sklepu. Najlepsza podłoga jest jasna jak również taka, którą łatwo można wyczyścić w przypadku pojawiających się zabrudzeń. Remontując podłogę, powinniśmy zastanowić się już nad układem powierzchni sklepowej tudzież półkami. Można zdecydować się na przykład na oprawy LED, które doskonale oświetlą przykładowo gabloty z perfumami lub innymi ekskluzywnymi produktami. Oświetlenie dla sklepów można nabyć zarówno w sklepach on-line - np.zajrzyj tutaj, nierzadko po niższych cenach, jak również w zwykłych sklepach.

Interesującym rozwiązaniem, które jest także niezwykle przyjazne dla środowiska, są taśmy LED. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED można zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz doskonale oświetlimy cały sklep - na tej stronie -. Listwami można oświetlać różnego rodzaju półki oraz regały lub schody. Szczególnie w sklepach na przykład z ekskluzywnymi produktami takie oświetlenie bardzo dobrze się sprawdzi. Bardzo ważne jest również to, żeby w pobliżu kosmetyków kolorowych umieszczać żarówki o świetle podobnym do naturalnego. Testowane kosmetyki będą miały wyraźny kolor, sztuczne oświetlenie o białym odcieniu czasami zniekształca kolory. Aby zapobiec pomyłkom podczas wyboru produktów do makijażu, powinniśmy zadbać właśnie o odpowiednie oświetlenie w tym miejscu.Ładnie oświetlony sklep, częściej przyciągnie klientów, należy więc dbać o ten z pozoru mało ważny element wyposażenia pomieszczenia sklepowego. Odpowiednia ekspozycja i niezwykle sympatyczna tudzież pomocna obsługa sklepu na pewno zagwarantują nam sukces w krótkim czasie.