Witamy serdecznie na naszej stronie!
programy lojalnościowe
Author: Robert S. Donovan
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas przynajmniej raz brał udział w jakimś programie lojalnościowym. Kiedy chociaż raz zdecydowałeś się na gromadzenie punktów lub naklejek na swojej karcie klienta, zdecydowanie świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to doskonały sposób na przyciągnięcie do swojego zakładu większej ilości osób.

Kiedy masz w swojej firmie dobrych specjalistów od marketingu, wtedy bez wątpliwości powinieneś zlecić im opracowanie takiego programu lojalnościowego.
polecana firma
Programy takie polegają na nagradzaniu klientów za korzystanie z usług w zamian za ciekawe benefity, dzięki którym klient chce związać się z konkretną marką na dłuższy czas.

Odróżnia się trzy podstawowe rodzaje programów lojalnościowych. Pierwszy z nich to program, który opiera się na korzyściach. Co to znaczy? Skoro, aby schudnąć musimy odpowiednio się zmotywować, to niewątpliwie z firmą jest podobnie. Zatem trzeba zmotywować ludzi do zostawiania właśnie u nas gotówki.

Bo weźmy chociażby w rachubę pizzerię. W polskich miastach jest spora ilość pizzerii, zatem nie może za bardzo dziwić, że właściciele restauracji nie mogą zakładać w automatyczny sposób, iż nieustannie będą odwiedzani przez masę klientów. Można w sumie powiedzieć, że ciężko dzisiaj skutecznie dotrzeć do klienta... Kiedy tylko Twój program lojalnościowy będzie właściwie atrakcyjny, wówczas możesz liczyć nawet na ogromny wzrost wskaźników sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do odnalezienia dobrej agencji zajmującej się wdrażaniem programów lojalnościowych i skorzystania z jej doświadczenia – na pewno nie będziesz tego żałować.