Witamy serdecznie na naszej stronie!

Kiedy pragniesz prowadzić własną działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami, powinieneś obliczyć rezerwy na świadczenia dla pracowników

rachunki
Author: kate hiscock
Source: http://www.flickr.com
Aktuariusz jest to osoba, która zajmuje się profesjonalnym obliczaniem ryzyka i także wartości bieżącej różnorodnych projektów finansowych, szczególnie takich, jakie są obarczone jakimś ryzykiem albo też przynależą do projektów długoterminowych. Aktuariusz to fachman i fachowiec, jaki jest dokładnie związany z branżą finansów, ubezpieczeń bądź też planów emerytalnych. Odprawy emerytalne (odprawy emerytalne wrocław) są świadczeniem, którego nie można pracownika pozbawić, wypłacane być muszą bez względu na długość stażu. Świadczenia te są wypłacane jednorazowo, jeżeli pracownik po jakimś czasie wróci do do aktywności zawodowej, to drugi raz odprawa nie będzie się mu należeć. Wysokość odpraw emerytalnych ustalona została przez ustawodawców jako jednomiesięczne wynagrodzenie.

Wzrastające znaczenie jednego z najstarszych fachów

Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jedną z najdawniejszych zawodów świata jest rachunkowość. Archeologowie czasami odkrywają tabliczki z notacjami kupieckimi sprzed 1000 lat! Od tych pierwszych notacji rachunkowych ta działalność o wiele się skomplikowała oraz stała się oddzielną dyscypliną nauki. Przede wszystkim jednakże zdobyła ona olbrzymie znaczenie praktyczne. Nie ma współcześnie sfery życia w jakiej jej zasad byśmy nie stosowali.