Witamy serdecznie na naszej stronie!

Z jakiego powodu należałoby podpisać aneks do umowy dzierżawy i czemu jest tak istotny?

prawnik
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie firmy prosperującej w budowlance wymaga nie tylko zatrudnienia kompetentnych robotników oraz posiadania najwyższej jakości maszyn, aby we własnej dziedzinie mieć szansę poczuć się pewnie. Otóż, tak samo ważne jest to, żeby znać wyjątkowo dobrze wszystkie normy prawne, jakie połączone są z prawem budowlanym. Umowa na roboty budowlane musi wymieniać datę i lokalizację jej zawarcia, imiona i nazwiska, również adresy stron, a też numer wpisu w ewidencji działalności gospodarczej.

Kiedy męczy nas problem prawny

prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Takim zdarzeniem może być rozwód małżonków. Pragnąc natychmiastowego zakończenia niepomyślnego etapu w życiu, poszukujemy recepty na proste i bezbolesne załatwienie problemu. Bywają też sytuacje odwrotne - kierowani rozgoryczeniem oraz pretensjami na osobę z którą spędziliśmy parę lat życia, odczuwamy potrzebę by pojedynkować się do ostatnich sił i ostatniego grosza.

Rozliczenie za 2014

Pieniądze
Author: Seth Sawyers
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli trudzisz się z PITami, blankietami, prawami fiskalnymi to oprogramowanie do rozliczania, PIT 2014 zrobi to za ciebie. Rozliczając się online oszczędzisz energię, czas, i pieniądze. Ażeby w najwyższym stopniu zmniejszyć swój podatek, wykorzystujemy przysługujące nam ulgi. Darmowy projekt do PIT 2014 jest programem z jakim dadzą radę sobie nawet najbardziej oporni, a dane personalne klientów są przechowane w fachowy sposób. Obliczając się online, stale wykorzystujesz najnowszą wersję programu uwzględniającej najświeższe zmiany w przepisach podatkowych. Program pit 2014 potrąci ulgę internetową, czy zniżkę na dzieci wg najświeższych zmian w ustawach (link do strony źródłowej).