Witamy serdecznie na naszej stronie!

Programy lojalnościowe jako wspieranie sprzedaży

Program lojalnościowy
Source: www.spiceupyourblog.com
Policzenie wszystkich programów lojalnościowych działających na rynku byłoby nie lada doświadczeniem. W zasadzie, przy każdym zakupie produktu czy słyszymy pytanie, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. Nic dziwnego – program lojalnościowy to jedno z najbardziej powszechnych, działających w tej chwili narzędzi marketingowych. Umożliwia budowanie trwałej więzi pomiędzy daną marką a klientem. Dobre są na ten przykład programy b2b - a więc kiedy pozyskamy klienta, musimy jeszcze mieć na uwadze, że w niesłychanie wielu przypadkach może on w każdej chwili przejść do konkurentów.

Kwestie poruszane na szkoleniach BHP

szkolenie BHP
Author: Hatters Wrestling
Source: http://www.flickr.com
Najważniejszy cel dosłownie każdego przedsiębiorstwa? Naturalnie chodzi w tym momencie o ciągłym zarabianiu pieniędzy. Jednakże nigdy właściciele przedsiębiorstw nie mogą deprecjonować jednego: swoich podwładnych, ich bezpieczeństwa. Ciężko w sumie nie dojść do tych wniosków, że ostatnimi czasy nawet w Chinach inwestuje się wielkie pieniądze w zwiększanie bezpieczeństwa ludzi. Wiele w takich działaniach ludzkiej dobroci, chociaż naturalnie w rachubę wchodzi również żądza profitu! Na przykład tacy pracownicy, którzy tylko z powodu braku odpowiedniej wiedzy spowodują poważny wypadek na obszarze zakładu, w automatyczny sposób skazują swoją firmę na niemałe kłopoty natury finansowej. Nawet niewielki przestój powoduje, iż profit jest mniej znaczący.

Mycie okien na wysokościach wrocław ma szansę nam zaoferować

Mycie okien na wysokościach
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Wielkie biurowce to też obszary, w których trudno jest zachować ład i porządek. Korporacje, które mają w nich swe siedziby bardzo często decydują się więc na wynajmowanie do tego celu specjalistycznych firm, które parają się tą działalnością na co dzień. Jednostki te, z racji ogromnej konkurencyjności świadczą kompleksowe usługi, które zawierają w sobie między innymi takie zadania jak usługa mycie okien we Wrocławiu.